x 

Sepet boş
Shop Menu

Ürünümü iade etmek istiyorum, İade Şartları nedir?
Satın aldığınız ürünü kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde tüm yoksatiyo'ra 14 gün içinde iade edebilir, 30 gün içinde değişim hakkınızdan faydalanabilirsiniz. Online iade için yoksatiyo.com.tr/iletisim bağlantı adresinden e-posta adresini, sipariş numaranız ve iade nedeninizi girerek aşağıdaki koşullar dahilinde siparişinizi teslim aldıktan sonra 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.

İade edeceğiniz ürüne ait, faturanın, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

Ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?
Lütfen iade işlemi için, ürünü yoksatiyor'a göndermeden önce aşağıdaki link’ten başvuru kaydında bulunun.

İade edeceğiniz ürüne ait, faturanın, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

Hesabınızın altındaki "Siparişlerim" sayfasına gidin. İlgili sipariş satırında bulunan İade Talebi Gönder bağlantısına tıklayarak alanları doldurun ve iade talebinizi gönderin. yoksatiyo.com.tr/iletisim bağlantısından e-posta adresiniz, sipariş numaranız ve iade nedeninizi girerer de iade talebinde bulunabilirsiniz.

İade talebinizi oluşturduktan sonra Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak aşağıdaki iade adresimize iade ürünlerinizi göndermeniz gerekmektedir.

Gönderi Adresi:Fatih Mah. Kaptan Sok. A3 Blok Büyükçekmece/İSTANBUL

Telefon: 0212 883 97 47
Müşteri Hattı: 0538 311 35 40
Eposta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ürünümü iade ederken kargo ücreti ödeyecek miyim?
İade işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderi yaparak kargo ücreti ödemeden siparişinizi gönderebilirsiniz.

Ürünü gönderdikten sonra süreci nasıl takip edeceğim?
Ürününüz yoksatiyo tarafından teslim alındıktan sonra ambalajı, aksesuarları, faturası(*) kontrol edilecektir.
İade işleminin onaylanması durumunda, iade başvurusundaki tercihiniz doğrultusunda 5 iş günü içinde “ürün bedeli” tarafınıza geri ödenecektir.

İadenizin iade koşullarına uygun olmaması durumunda ise ilgili ürün, adresinize ücretsiz olarak kargo ile gönderilecektir.

(*) İade edeceğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturasıyla birlikte göndermeniz gerekir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) düzenlenmelidir.

İade ettiğim ürünün parasını ne zaman geri alabilirim?
Gönderdiğiniz ürün/ürünler, yoksatiyo tarafından iade işleminin onaylanması durumunda gönderiğiniz tarihten itibaren en geç 14 gün içinde tarafınıza iade edilecektir.

Ürünümü değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?
Ürün değişimi için siparişinizi teslim aldıktan 30 gün sonra yoksatiy'ra başvurabilirsiniz. Online olarak ürün değişimi yapılmamaktadır. Online işlem olarak 14 gün içinde iade gerçekleştirebilirsiniz.

Çok Satan

İletisim

Adres: Fatih Mah.Veysel Karani cad. Hakan Sok. A3 Blok D8 Büyükçekmece/İSTANBUL

Mail: info@yoksatiyo.com

Telefon: 0539 940 02 73

Müşteri Hattı: 0538 311 35 40 

 

Alışveriş

Kredi kartı ile tek çekim ve taksit ile Alışveriş yapabilirsiniz, yada  Kapıda teslimatta kontröllü Nakit ödeme sistemi uygulanmaktadır.

EFT ve Havale Ödeme ile de alışveriş yapabilirsiniz.

Call Center

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

0539 940 02 73

Yardım ?