x 

Sepet boş
Shop Menu

ALICI’nın, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı veya malın gönderildiği adresteki 3. kişi/kuruluşa teslim edildiği tarihten itibaren on dört (14) gün içerisinde malı reddederek/iade ederek sözleşmeden cayma hakkı vardır. Cayma beyanı yoksatiyo.com/iletisim>iade-gonderim bağlantısı üzerinde sipariş numarası ve e-posta adresi girilerek online olarak yapılmalıdır. Cayma hakkı kullanıldığı durumda ANLAŞMALI KARGO FİRMASI maddesinde belirtildiği şekilde Kargo ile cayma hakkı kullanılan malların yoksatiyo’ ra iade edilmesi gerekmektedir.

Bu hakkın kullanılması halinde, ALICI cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimi yönelttiği tarihten itibaren on (10) gün içerisinde malın tüm içeriği ile birlikte eksiksiz olarak ve satış faturası aslı ile birlikte yoksatiyo’ra gönderilmesi zorunludur. Bu mal ve belgelerin ulaşmasını takip eden on dört (14) gün içinde mal bedelinin ALICI’nın banka hesabına veya kredi kartı hesabına iade edilmesi için yoksatiyo ilgili banka nezdinde gerekli iş ve işlemleri yapacaktır.

ALICI aşağıdaki sözleşmelerde cayma hakkını kullanamaz:

Malın kendisinin ve varsa içeriğindeki kutusu, silme bezi, garanti belgesi, temizleme kiti vb. her hangi diğer içeriklerin zarar görmesi halinde,

ALICI’ nın malı teslim aldığı veya malın gönderildiği adresteki 3. kişi/kuruluşa teslim edildiği tarihten itibaren on dört (14) gün içerisinde cayma hakkını kullanacağına dair bildirimde bulunmaması halinde.

ANLAŞMALI KARGO FİRMASI

Cayma hakkını kullanarak malı iade etmek isteyen ALICI, ilgili malların yoksatiyo’nun anlaşmalı olduğu Yurtiçi Kargo firması ile aşağıda belirtilen adrese kargo bedeli yoksatiyo’ra ait olarak göndermelidir.

Ünvanı:Yoksatiyo.com Tic.Ltd.Şti.Parekende
Adresi: Fatih Mah. Kaptan Sok. A3 Blok Büyükçekmece/İSTANBUL
Telefon: 0212 883 97 47
Müşteri Hattı: 0538 311 35 40
Eposta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Çok Satan

İletisim

Adres: Fatih Mah.Veysel Karani cad. Hakan Sok. A3 Blok D8 Büyükçekmece/İSTANBUL

Mail: info@yoksatiyo.com

Telefon: 0539 940 02 73

Müşteri Hattı: 0538 311 35 40 

 

Alışveriş

Kredi kartı ile tek çekim ve taksit ile Alışveriş yapabilirsiniz, yada  Kapıda teslimatta kontröllü Nakit ödeme sistemi uygulanmaktadır.

EFT ve Havale Ödeme ile de alışveriş yapabilirsiniz.

Call Center

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

0539 940 02 73

Yardım ?