x 

Sepet boş
Shop Menu

1999'dan beri Star Media

Türkiye’nin web tasarım Ofisi.
Web Tasarım için doğru adres
interaktif web tasarım, e-ticaret, seo, hosting, dijital medya, tanıtım ve pazarlama

Bizi Arayın Telefon ile Bilgi Almak için Dokun, 0532 153 76 98

astarmedia

e-ticaret sitesi

E-Ticaret projeleri Star Media için butik hizmetler kapsamında değerlendirilir.

Bir e-ticaret veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı web tasarımıdır. estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir e-ticaret sitesinin en önemli özelliğidir.

  • e-ticaret sitesinde entegre edilmiş kredi kartı ödeme sistemi hemen satışa başlayabilirsiniz ( birkaç gün içinde site alışverişe hazır duruma geliyor)

iyzico

  • e-ticaret sitelerinin olmazsa olmazı SSL, SSL veri alışverişi yapan bilgisayarların, herhangi bir kişinin veriye müdahale etmesini önleyerek, sadece veri alışverişi yapan bilgisayar arasında, güvenli bir şekilde verinin aktarılmasını sağlar.

ssl

web tasarım

Star Media web tasarım Ofisi, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmakta.

Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarır.

Web Tasarım Süreci;

Star Media web tasarım ajansı, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.

Firma beklentilerini çok iyi analiz eder, istedikleri hedefi algılayıp hedefe ulaştırmak için harekete geçer.

Alınan izlenimleri ve düşünceleri hizmet alan müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarılır.

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Tasarımın ihtiyaca uygun hale gelmesi, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.

Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Star Media web tasarım Ofisi ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır.

Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Star Media web tasarım ofisi, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkında-lığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır. Bu kısımda özellikle internet reklamcılığı devreye girmelidir. Arama motorları dostu (SEO) yapıda tasarlanmış içerik ve mimarinin doğal sonuçlarla iyi konumlar elde etmesini temin etmek üst düzey çabalar gerektirir.Star Media bu kısmıyla bakıldığında başarılı kayıtlar yapmış olsa da herhangi bir konumlama garantisi vermez.

Garantili konumlama sadece Google AdWords ile mümkün olmaktadır. Bunun Star Media ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Yaptığımız İşlerden Örnekler

ornek

Çok Satan

İletisim

Adres: Fatih Mah.Veysel Karani cad. Hakan Sok. A3 Blok D8 Büyükçekmece/İSTANBUL

Mail: info@yoksatiyo.com

Telefon: 0539 940 02 73

Müşteri Hattı: 0538 311 35 40 

 

Alışveriş

Kredi kartı ile tek çekim ve taksit ile Alışveriş yapabilirsiniz, yada  Kapıda teslimatta kontröllü Nakit ödeme sistemi uygulanmaktadır.

EFT ve Havale Ödeme ile de alışveriş yapabilirsiniz.

Call Center

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?

0539 940 02 73

Yardım ?